poluZONE_1

Warsztaty PoluZONE w ramach Festiwalu Energii Videozone Jaworzno 2015

Tegoroczna edycja Festiwalu Energii, to również atrakcyjne wydarzenia towarzyszące. Jednym z nich są I Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE organizowane przez Fabrykę Talentów Centrum Edukacyjno-Artystyczne wraz z Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie w dniach od 27 do 31 lipca.

PoluZONE to unikatowa propozycja dla instrumentalistów i wokalistów z całego kraju. Warsztaty wyróżnia innowacyjne, komfortowe dla uczestnika, podejście do organizacji zajęć oraz grono wykładowców. Zajęcia prowadzone będą przez członków zespołu Poluzjanci – grupy wybitnych muzyków sesyjnych, których koncerty regularnie gromadzą nadkomplet publiczności.

PoluZONE to pierwsze w historii warsztaty gromadzące Zespół w pełnym składzie: Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Przemysław Maciołek, Grzegorz Jabłoński, Marcin Górny.

Co istotne dla mieszkańców, przez tydzień na rynku w Jaworznie odbywać się będą cowieczorne Jam Session. Całość warsztatów zakończy się bezpłatnym koncertem plenerowym zespołu Poluzjanci, który oficjalnie rozpocznie serię koncertów gwiazd tegorocznego Festiwalu Energii. Na koncert zapraszamy na jaworznicki Rynek w piątek 31 lipca o godz.20.00.

Sponsorem głównym wydarzenia jest TAURON Polska Energia.

TAURON LOGO PROMOCYJNE POZIOME